Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Nauczyciel - Technik Usług Fryzjerskich

TEB EdukacjaO firmie

TEB Edukacja

Dmowskiego 16A

Gdańsk

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście. Chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Więcej o nas:    www.teb.pl      www.edicon.pl

Szkoła Policealna Teb Edukacja w Gdańsku zatrudni
Nauczyciela do prowadzenia zajęć na kierunku Technik Usług Fryzjerskich

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z programem nauczania oraz obowiązki wynikające ze statutu szkoły.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy z młodzieżą i/lub osobami dorosłymi - mile widziane
  • pasja, życzliwe nastawienie do uczniów
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność w weekendy

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  • umowa
    o pracę
  • min. 50% zniżki
    na studia podyplomowe
  • nagrody
    roczne
  • możliwość wykupienia karty MultiSport
  • dodatkowe
    dni wolne
  • przyjazna atmosfera
    pracy
  • imprezy integracyjne i eventy
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, al. Niepodległości 2 moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne