Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel - Terapeuta do placówki edukacyjnej

PromitisO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy specjalistów, nauczycieli - terapeutów do naszych placówek edukacyjnych.

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych  (wg podstawy programowej MEN)
  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej
  • tworzenie IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej
  • współpraca z rodzicami
  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne, psychologiczne lub edukacja wczesnoszkolna.
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy konsultacyjnej i diagnostycznej w ramach poradni
  • jasny system wynagrodzeń

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne