Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel - Terapeuta wspomagający do placówki edukacyjnej PROMITIS

PromitisO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.
W związku z dynamicznym rozwojem szukamy terapeutów wspomagających do naszych placówek przy ul. Sudeckiej (Krzyki) oraz przy ul. Krynicznej (Ołtaszyn).

Obowiązki:

  • współprowadzenie terapii grupowej
  • opieka nad dziećmi podczas świetlicy terapeutycznej
  • tworzenie IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej pod okiem doświadczonych terapeutów
  • prowadzenie zajęć wg podstawy programowej MEN
  • współpraca z rodzicami
  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowana pedagogika specjalna) lub psychologiczne na poziomie min. licencjatu, przyjmujemy również studentów
  • mile widziane ukończone przygotowanie pedagogiczne
  • wiedza teoretyczna na temat całościowych zaburzeń rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z autyzmem
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
  • 7-godzinny dzień pracy (ekwiwalent pełnego etatu)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy konsultacyjnej i diagnostycznej w ramach poradni
  • jasny system wynagrodzeń

Ogłoszenie archiwalne