Nauczyciel Wokalistyki - Partner Biznesowy

  • Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studio Piosenki „Metro”, to sieć szkół organizowana przez twórców musicalu „Metro”, właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie.
    W związku z rozwojem organizacji poszukujemy:
    Nauczycieli Wokalistyki - Partnerów Biznesowych

    którzy otworzą z nami szkołę Studio Piosenki „Metro” w każdym mieście w Polsce, posiadającym powyżej 18tys. mieszkańców.

    Twoje obowiązki:

    • otwarcie, organizacja i prowadzenie lokalnej placówki
    • nabór uczniów
    • prowadzenie lekcji śpiewu
    • realizacja programu edukacyjnego na oczekiwanym poziomie
    • przygotowanie uczniów do publicznych występów
    • przygotowanie uczniów do castingów
    • współudział w przygotowywaniu lokalnych koncertów, konkursów i festiwali

    Nasze wymagania:

    • posiadanie zdolności organizacyjnych i pedagogicznych
    • wykształcenie muzyczne lub wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu - wychowanie muzyczne lub udokumentowane, zaawansowane doświadczenie zawodowe o profilu muzycznym
    • preferowane osoby funkcjonujące w lokalnym środowisku artystycznym, np. współpracujące z lokalnym domem kultury lub samodzielnie prowadzące działalność pedagogiczną o profilu muzycznym
    • umiejętność organizacji własnej pracy
    • prowadzenie działalności gospodarczej na własny rachunek (przy rozpoczęciu współpracy)

    Oferujemy:

    • pracę z gotowym, wypracowany w wieloletnim doświadczeniu programem edukacyjnym
    • udział w cyklicznych, intensywnych szkoleniach kadry pedagogicznej
    • możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, przedstawieniach, koncertach
    • system organizacyjny umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych zysków z możliwością rozwoju szkoły
    • UWAGA! dla kandydatów obecnie pracujących istnieje możliwość prowadzenia szkoły niezależnie od pracy etatowej
    Jeżeli muzyka jest Twoją pasją, chcesz prowadzić swój biznes pod marką Studio Piosenki „Metro”, chcesz mieć możliwość współuczestniczenia i współtworzenia najważniejszych wydarzeń artystycznych w Twoim lokalnym środowisku, regionie i Polsce, jeżeli chcesz być partnerem szkoły talentów, która wykształciła i wypromowała największe gwiazdy teatru i estrady w Polsce – wyślij swoje CV oraz List Motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

    Nie wymagamy żadnej, znaczącej inwestycji z Twojej strony. Twoja inwestycja to koszt naboru uczniów, rejestracja działalności gospodarczej, organizacja pomieszczenia – pomożemy Ci w jego wyposażeniu. Otrzymasz szkolenia.

    Musisz wykazać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami oraz zdać egzamin certyfikujący.

    Więcej informacji na stronach: www.studiopiosenkimetro.plwww.studiobuffo.com.pl

    Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Studio Buffo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Konopnickiej 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Administratorem danych osobowych jest Studio Buffo Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie ul. Konopnickiej 6.

    Dane osobowe zbieramy i przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy przez okres 2 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji i ich podanie jest konieczne do wzięcia w niej udziału

    Nie przekazujemy danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.