Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Przedszkole ENE DUE Arkadiusz Porwolik

4 0005 000 brutto / mies.
  • Dziekanowice (pow. krakowski)

    Dziekanowice (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie opieki oraz dbanie o bezpieczeństwo dzieci

  • Wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań

  • Planowanie oraz prowadzenie pracy wychowawczo – dydaktycznej

  • Prowadzenie obserwacji pedagogicznych mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci

  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, działalności opiekuńczej i wychowawczej

  • Aktywne uczestnictwo w życiu placówki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne

  • Kreatywność, empatia oraz pasja w pracy z dziećmi

  • Gotowość do doskonalenia zawodowego oraz udziału w szkoleniach

  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z rodzicami

  • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

  • Zatrudnienie w trybie 6 godzin dziennie w systemie zmianowym

  • Pracę w nowocześnie wyposażonej placówce

  • Perspektywę stałej oraz długiej współpracy

  • Miłą i przyjazną atmosferę

O nas

Niepubliczne Przedszkole ENE DUE jest nowopowstającą placówką edukacyjną w gminie Zielonki k/Krakowa. W związku z planowanym uruchomieniem od 1 września 2022 roku poszukujemy do naszego zespołu wyjątkowego i pełnego pasji Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego.

Miejsce pracy: Dziekanowice, gm. Zielonki k/Krakowa.

Jeśli jesteś osobą otwartą, potrafiącą współpracować w zespole, gotową do rozwoju zawodowego i lubiącą wyzwania w pracy z dziećmi, dołącz do Naszego Zespołu !!!