Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole "Centrum Maluszek"

4 5005 000 brutto / mies.
  • Obozowa 41A, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Obozowa 41A

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie grupy przedszkolnej

  • Realizacja podstawy programowej

  • Udział w planowaniu i realizacji kreatywnych zajęć i zabaw

  • Świadomość bieżących wydarzeń kulturalnych, którymi można zainteresować dzieci

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (z przygotowaniem pedagogicznym)

  • Poszukujemy osoby otwartej i empatycznej, cierpliwej i lubiącej dzieci

  • Chęć do pracy z dziećmi

  • Sumienność

  • Mile widziana umiejętność gry na instrumencie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4500-5000zł brutto przy Umowie o Pracę

  • Pracę w młodym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez współfinansowanie kursów i szkoleń

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • 7 godzin pracy z dziećmi/dzień + 1 godzina na przygotowanie (możliwa do realizacji w domu)

O nas

Jesteśmy przedszkolem, które nie lubi zamykać się w sztywnych ramach - uczymy się przez zabawę i eksplorację świata. Niestraszne są nam patyki i kałuże na spacerach, nie boimy się różnej pogody. W swojej przedszkolnej przestrzeni robimy prace wielkoformatowe, projekty, działając przy tym wielozmysłowo. Jak to wygląda “w praniu”?

Wejdź na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/profile.php?id=100054409752670 i się przekonaj!

Z uwagi na to, że do organizacji takich rzeczy potrzeba uwagi i czasu, w naszym przedszkolu są dwie mniejsze grupy: 10-cio oraz 15-sto osobowa (grupy 3-4 i 4-6). Przedszkole jest otwarte w miarę zapotrzebowania rodziców, ale nie dłużej niż 7:30-17:30.

Mamy też ciekawe benefity:

- chętnie współfinansujemy dodatkowe kursy i szkolenia

- praca na pełen etat u nas to: 7 godzin pracy z dziećmi + 1 godzina na przygotowanie (pełna dowolność: w przedszkolu, czy w domu)

Pod przedszkolem jest parking. Można też do nas dojechać komunikacją miejską:

- 9 min do przystanku autobusowego Torfowa (linie 106, 136, 194)

- 15 min do przystanku tramwajowego Chmieleniec (linie 11, 17, 52, 73, 578)

Preferowany termin rozpoczęcia pracy to sierpień 2022 roku (ale jest to do ustalenia).