Logo Pracuj.pl

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad grupą dzieci, wspólnie z nauczycielem anglojęzycznym,
  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania i autorskim programem KIDS&Co.,
  • przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,
  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,
  • współpraca z rodzicami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne (pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, opiekuńcza),
  • motywacja i zamiłowanie do pracy z dziećmi,
  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, umiejętność zespołowego działania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premię za zaangażowanie i dodatki funkcyjne,
  • benefity: 1000 pln bonus na start, happy hours - dodatkowe godziny wolne od pracy, opiekę medyczną, ubezpieczenie OC, NNW, kartę Medicover Sport,
  • pracę w miejscu o wysokim standardzie,
  • dostęp do materiałów i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych,
  • możliwość samodzielnego, kreatywnego działania,
  • regularne szkolenia wewnętrzne, wsparcie mentorów i ekspertów (metodyków, psychologów),
  • finansowanie szkoleń specjalistycznych i kursów dokształcających.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się sieć niepublicznych dwujęzycznych przedszkoli i żłobków KIDS&Co. zatrudni do nowych placówek

nauczyciela wychowania przedszkolnego.

KIDS&Co. jest największą w Polsce siecią prywatnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków, działającą już od 16 lat. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby w przyszłości jak najlepiej radziły sobie w nieustannie zmieniającym się świecie. Właśnie do tego potrzebujemy zespołu, który zaszczepi w nich ciekawość świata, da im poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie. KIDS&Co. jest miejscem dla ludzi z pasją. Specjalistów i pełnych entuzjazmu absolwentów i studentów z Polski i z zagranicy. Każdy kto chce rozwijać się razem z nami i lubi nowe wyzwania jest mile widziany.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, Kraków