Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

MI MUNDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad dziećmi,

  • prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych,

  • współpraca z rodzicami oraz kadrą pedagogiczną,

  • prowadzenie dokumentacji pedagogicznej.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy wykształcenia pedagogicznego (Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub inna dająca uprawnienia do pracy jako nauczyciel przedszkola) oraz doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

To oferujemy

  • stabilną pracę na dobrych warunkach w ramach umowy o pracę,

  • możliwość realizacji awansu zawodowego,

  • dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych ,

  • dostęp do pomocy i materiałów dydaktycznych oraz literatury branżowej,

  • przyjazną atmosferę pracy w kameralnej placówce.

Nawiążemy współpracę z osobami kreatywnymi, z pasją do pracy w tym zawodzie oraz szukającymi pracy na stałe.

Chętnych prosimy o przesłanie CV.