Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Nauczyciel języka angielskiego

Przedszkole LimonkaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedszkole Limonka zostało uhonorowane nagrodą główną w ogólnopolskim konkursie o Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji współorganizowanym przez Kuratorium Oświaty. Jesteśmy najlepszym przedszkolem
w Polsce!

Jeżeli chcecie Państwo współtworzyć to wyjątkowe miejsce to ZAPRASZAMY!

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Nauczyciela Wychowawcy - Nauczyciela języka angielskiego.

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie profesjonalnej opieki nad dziećmi;
  • Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych, opiekuńczych i edukacyjnych;
  • Dbanie i pielęgnowanie dobrego kontaktu z rodzicami, aktywne wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom.

Od osoby na tym stanowisku wymagamy:

  • doświadczenia w pracy z dziećmi;
  • wykształcenia wyższego pedagogicznego;
  • znajomości języka angielskiego potwierdzonej certyfikatem (min. FCE) bądź ukończonego Kolegium Nauczycielskiego w zakresie języka angielskiego na poziomie Edukacji Przedszkolnej;
  • dyspozycyjności (40 godz. tygodniowo);
  • istotne cechy kandydata: cierpliwość, ciepły i serdeczny stosunek do dzieci, opiekuńczość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;
  • miłej aparycji;
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (tzw. książeczka SANEPID)

Osoby spełniające powyższe kryteria zachęcamy do współpracy.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole;
  • pracę w stałych i małych (do 18 dzieci) grupach;
  • umowę o pracę;
  • pracę w nowoczesnym – multimedialnym otoczeniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki (karta Benefit);
  • możliwość stałego rozwoju osobistego i zawodowego (atrakcyjne szkolenia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy