Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Anna Zawisza "SUN"O firmie

  • Kowalska 4
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Anna Zawisza "SUN"

Kowalska 4

Opole

Niepubliczne Przedszkole Słoneczko od 10 lat sprawuje opiekę nad dziećmi w wieku 3-7 lat. Prowadzimy też żłobek dla dzieci w wieku 0-3 lat. Cieszymy się dużą popularnością i dobrymi opiniami wśród klientów jak i innych tego typu placówek w mieście

Poszukujemy Nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w grupie przedszkolnej liczącej max. 25 dzieci w wieku 4-6 lat.

Opis stanowiska:

  • W grupie pracuje dwóch nauczycieli, pomoc,anglista, rytmiczka, terapeuta SI, instruktor programowania i kodowania.
  • Często odbywają się zajęcia dodatkowe takie jak treningi piłki nożnej prowadzonej przez trenera czy zajęcia ze zwierzętami.
  • Dobrze wyposażony warsztat pracy nie generuje potrzeby pracy w domu, wszystkie niezbędne materiały i sprzęty dostępne na miejscu.
  • Nauczyciele prowadza zajęcia dydaktyczne na zmianę (tydzień / tydzień) więc przygotowanie się do zajęć odbywa w czasie pracy na miejscu.

Wymagania:

  • studia kierunkowe uprawniające do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • książeczka sanepidowska
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • kreatywność i chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełny etat
  • prywatny pakiet medyczny
  • możliwość ukończenia szkoleń i kursów
  • pracę w młodym dynamicznym zespole służącym radą i pomocą.

Ogłoszenie archiwalne