Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Ptysiowe Przedszkole Sylwia Stefańczyk, Krzysztof Stefańczyk S.C.

  • Reda

    Reda, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym ( grupy kameralne);

  • budowanie relacji i współpraca z rodzicami;

  • realizowanie zadań dydaktycznych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola;

Nasze wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne (pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, opiekuńcza lub licencjat na tym kierunku);

  • elastyczność i umiejętność pracy z dziećmi;

  • miłe usposobienie i pozytywne nastawienie do pracy;

  • kreatywności oraz zaangażowanie;

  • komunikatywność, umiejętność zespołowego działania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • premie uznaniowe i okolicznościowe;

  • praca w kameralnym przedszkolu;

  • wsparcie zespołu nauczycielskiego;

  • świetna atmosfera w zgranym i kreatywnym zespole;

  • finansowanie szkoleń specjalistycznych i kursów dokształcających

  • pracę w przyjaznym zespole;

  • możliwość samodzielnego, kreatywnego działania;

  • ścisła współpraca z pozostałą kadrą specjalistów pracujących w placówce;

  • dostęp do materiałów i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych;

  • spotkania integracyjne;

  • świętowanie urodzin;

  • ciepły posiłek w ciągu dnia;

  • dodatkowe dni wolne od pracy.

  • Praca Reda lub Rumia.

  • Adres e-mail: [email protected]

O nas

Ptysiowe Przedszkole działa na rynku od 2012 roku i jest jednym z nielicznych liderów wśród niepublicznych przedszkoli.

Nasze przedszkole to miejsce, w którym każdy przedszkolak poczuje się szczęśliwy, ucząc się i bawiąc w miłej, przyjaznej atmosferze. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby w przyszłości jak najlepiej radziły sobie w nieustannie zmieniającym się świecie, dlatego do potrzebujemy zespołu, który zaszczepi w nich ciekawość świata, da im poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie.

Naszą największą wartością są ludzie. Stawiamy na relacje, współpracę, przyjazną, ciepłą atmosferę.

Dbamy o rozwój naszych pracowników i budowanie wspierającego i empatycznego środowiska pracy.