Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne Superbohaterowie

4 0004 400 brutto / mies.
  • Cieplarniana 25F
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Cieplarniana 25F

Warszawa

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne SUPERBOHATEROWIE to placówka o ugruntowanej pozycji i renomie, istniejąca na rynku od 2011 roku. Pracujemy w przyjaznym dziecku i nauczycielowi środowisku. Stawiamy na ludzi, dla których zawód jest pasją. Jesteśmy zespołem wesołych, pogodnych osób, które tworzą wspólnie to wyjątkowe miejsce.

Opis stanowiska:

  • Obecnie szukamy nauczyciela, który będzie prowadził grupę 3/4 - latków.
  • Mieścimy się w Warszawie w dzielnicy Wesoła. Termin rozpoczęcia współpracy - od sierpnia / września.
  • Zależy nam, aby nasza nowa koleżanka/ kolega lubiła/lubił pracę z dziećmi, czuła powołanie i zapał do pracy.
  • Lubiła zabawy z dzieciakami i twórcze działanie!

Wymagania:

Kandydat/-ka powinna mieć kierunkowe wykształcenie lub być w trakcie ostatniego roku studiów.

Oferujemy:

  • Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie i unormowany czas pracy oraz prywatną opiekę medyczną w PZU Życie.
  • Realizujemy wiele ciekawych projektów międzynarodowych, dzięki którym mamy możliwość poznać wiele ciekawych ludzi i podszkolić język / języki.
  • Zupełnie gratis dodajemy: pracę w sympatycznym i wesołym zespole, współpracę i wsparcie specjalistów: metodyka oświatowego, psychologa, logopedy oraz możliwość rozpoczęcia, kontynuowania awansu zawodowego.
  • Codzienność u nas to również moc ciekawych doświadczeń i realizacji nowych projektów, których w naszym przedszkolu jest co nie miara!

Ogłoszenie archiwalne