Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Przedszkole ABC

  • Piękna 62AA, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piękna 62AA

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań statutowych przedszkola.

  • Prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie wychowania przedszkolnego.

  • Obowiązkowość.

  • Punktualność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Kreatywne podejście do pracy z dziećmi.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

To oferujemy

  • Praca w trzyosobowym zespole.

  • 6 godzin dydaktycznych dziennie.

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego przewidzianego w karcie nauczyciela.

  • Udział w kursach i szkoleniach.

  • Miła atmosfera pracy.

  • Czas na wspólny dialog.

Niepubliczne przedszkole ABC z oddziałami integracyjnymi. Duży budynek, około 1000 m2. Przestronne sale, bogate wyposażenie, trzy gabinety terapeutyczne. Zespół około 30 pracowników. Plac zabaw i boisko sportowe.

Przewiń do profilu firmy