Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

FUNDACJA PRO MATHEMATICA

Duńska 9

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • praca według zleconych obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna – ukończone studia, lub studentka/student ostatniego roku – potwierdzone zaświadczeniem z dziekanatu;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;

  • umiejętności organizacji oraz prowadzenia zajęć i zabaw dla dzieci do lat 6;

  • cierpliwości i empatii;

  • zaangażowania i odpowiedzialności;

  • kreatywności i otwartości na innowacje w edukacji.

To oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;

  • pracę w wymiarze 25h/tygodniowo;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • realizacja awansu zawodowego;

  • dofinansowanie szkoleń/kursów;

  • świadczenia socjalne i premie.

Przedszkole Niepubliczne „Technoludek”, prowadzone przez Fundację Wrocławskiego Parku Technologicznego PRO MATHEMATICA, to miejsce z 11 letnią tradycją. Pomagamy dzieciom rozwijać ich kreatywność i ciekawość świata.

Podejmiemy współpracę z twórczą, otwartą na innowacje pedagogiczne osobą, chętną

do pracy w kreatywnym zespole nauczycieli. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy