Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

PRZEDSZKOLA ELFIKI sp. z o.o.

4 3004 900 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Publiczne Przedszkola Elfiki zatrudnią Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego/ Pomoc Nauczyciela do swoich placówek – ul. Robotnicza/ ul. Buforowa.

Nasze wymagania

- wykształcenie: licencjackie lub magisterskie uprawniające do pracy w przedszkolu/ student kierunków pedagogicznych

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie, odpowiedzialność, empatia

- kreatywność i pomysłowość

- dobra organizacja pracy

To oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego, kursy, szkolenia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

O nas

Społeczność Elfików to nie tylko placówki przedszkolne. Poszukujemy osoby, która będzie wykazywała się umiejętnością współpracy ze Żłobkami Elfiki we Wrocławiu, Centrum Terapeutycznym doboTy oraz kuchnią Cookids.