Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad grupą dzieci, wspólnie z nauczycielem anglojęzycznym,

  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania i autorskim programem KIDS&Co.,

  • przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,

  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,

  • współpraca z rodzicami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne (pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, opiekuńcza),

  • motywacja i zamiłowanie do pracy z dziećmi,

  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność, umiejętność zespołowego działania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + premię za zaangażowanie i dodatki funkcyjne,

  • benefity: 1000 pln bonus na start, happy hours - dodatkowe godziny wolne od pracy, opiekę medyczną, ubezpieczenie OC, NNW, kartę Medicover Sport,

  • pracę w miejscu o wysokim standardzie,

  • dostęp do materiałów i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych,

  • możliwość samodzielnego, kreatywnego działania,

  • regularne szkolenia wewnętrzne, wsparcie mentorów i ekspertów (metodyków, psychologów),

  • finansowanie szkoleń specjalistycznych i kursów dokształcających.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dynamicznie rozwijająca się sieć niepublicznych dwujęzycznych przedszkoli i żłobków KIDS&Co. zatrudni do nowych placówek

nauczyciela wychowania przedszkolnego.

KIDS&Co. jest największą w Polsce siecią prywatnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków, działającą już od 16 lat. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby w przyszłości jak najlepiej radziły sobie w nieustannie zmieniającym się świecie. Właśnie do tego potrzebujemy zespołu, który zaszczepi w nich ciekawość świata, da im poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie. KIDS&Co. jest miejscem dla ludzi z pasją. Specjalistów i pełnych entuzjazmu absolwentów i studentów z Polski i z zagranicy. Każdy kto chce rozwijać się razem z nami i lubi nowe wyzwania jest mile widziany.

Przewiń do profilu firmy