Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

FUNDACJA OLILEO

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna opieka nad dziećmi oraz czuwanie nad ich bezpieczeństwem

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową

  • Prowadzenie dokumentacji nauczyciela, przygotowywanie planów pracy oraz scenariuszy zajęć

  • Realizowanie zadań statutowych oraz dbanie najwyższą jakość funkcjonowania Przedszkola

  • Współpraca z Rodzicami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie pedagogiczne i wymagane kwalifikacje do pracy w przedszkolu (pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna ) – warunek konieczny

  • Kreatywne podejście do działań edukacyjno – wychowawczych

  • Cierpliwość oraz zamiłowanie do pracy z Dziećmi

  • Motywacja, zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju

  • Umiejętność działania w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z 7h dniem pracy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej placówce i przyjaznym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie roczne i kwartalne

  • Benefity: 1500 zł bonus na start

  • 1000 zł bonus za polecenie pracownika

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie OC & NNW

  • Posiłki finansowane przez pracodawcę

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń

  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie