Logo Pracuj.pl

Nauczycieli Wokalistyki - Partner Biznesowy

STUDIO BUFFO SP Z O OO firmie

  • Chełm, Świdnik, Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Krasnystaw, Lubartów
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • otwarcie, organizacja i prowadzenie lokalnej placówki
  • nabór uczniów
  • prowadzenie lekcji śpiewu
  • realizacja programu edukacyjnego na oczekiwanym poziomie
  • przygotowanie uczniów do publicznych występów
  • przygotowanie uczniów do castingów
  • współudział w przygotowywaniu lokalnych koncertów, konkursów i festiwali

Nasze wymagania

  • posiadanie zdolności organizacyjnych i pedagogicznych
  • wykształcenie muzyczne lub wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu - wychowanie muzyczne lub udokumentowane, zaawansowane doświadczenie zawodowe o profilu muzycznym
  • preferowane osoby funkcjonujące w lokalnym środowisku artystycznym, np. współpracujące z lokalnym domem kultury lub samodzielnie prowadzące działalność pedagogiczną o profilu muzycznym
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • prowadzenie działalności gospodarczej na własny rachunek (przy rozpoczęciu współpracy)

To oferujemy

  • pracę z gotowym, wypracowany w wieloletnim doświadczeniu programem edukacyjnym
  • udział w cyklicznych, intensywnych szkoleniach kadry pedagogicznej
  • możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, przedstawieniach, koncertach
  • system organizacyjny umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych zysków z możliwością rozwoju szkoły
  • UWAGA! dla kandydatów obecnie pracujących istnieje możliwość prowadzenia szkoły niezależnie od pracy etatowej

STUDIO BUFFO SP Z O O

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją, chcesz prowadzić swój biznes pod marką Studio Piosenki „Metro”, chcesz mieć możliwość współuczestniczenia i współtworzenia najważniejszych wydarzeń artystycznych w Twoim lokalnym środowisku, regionie i Polsce, jeżeli chcesz być partnerem szkoły talentów, która wykształciła i wypromowała największe gwiazdy teatru i estrady w Polsce – wyślij swoje CV oraz List Motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

Nie wymagamy żadnej, znaczącej inwestycji z Twojej strony. Twoja inwestycja to koszt naboru uczniów, rejestracja działalności gospodarczej, organizacja pomieszczenia. Otrzymasz szkolenia.

Musisz wykazać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami oraz zaliczyć egzamin certyfikujący.

Więcej informacji na stronach: www.studiopiosenkimetro.pl, www.studiobuffo.com.pl

Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa

Nauczycieli Wokalistyki - Partner Biznesowy, Chełm