Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczycieli Wokalistyki - Partner Biznesowy

STUDIO BUFFO SP Z O O

  • Tczew, Wejherowo, Malbork

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • otwarcie, organizacja i prowadzenie lokalnej placówki

  • nabór uczniów

  • prowadzenie lekcji śpiewu

  • realizacja programu edukacyjnego na oczekiwanym poziomie

  • przygotowanie uczniów do publicznych występów

  • przygotowanie uczniów do castingów

  • współudział w przygotowywaniu lokalnych koncertów, konkursów i festiwali

Nasze wymagania

  • posiadanie zdolności organizacyjnych i pedagogicznych

  • wykształcenie muzyczne lub wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu - wychowanie muzyczne lub udokumentowane, zaawansowane doświadczenie zawodowe o profilu muzycznym

  • preferowane osoby funkcjonujące w lokalnym środowisku artystycznym, np. współpracujące z lokalnym domem kultury lub samodzielnie prowadzące działalność pedagogiczną o profilu muzycznym

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • prowadzenie działalności gospodarczej na własny rachunek (przy rozpoczęciu współpracy)

To oferujemy

  • pracę z gotowym, wypracowany w wieloletnim doświadczeniu programem edukacyjnym

  • udział w cyklicznych, intensywnych szkoleniach kadry pedagogicznej

  • możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, przedstawieniach, koncertach

  • system organizacyjny umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych zysków z możliwością rozwoju szkoły

  • UWAGA! dla kandydatów obecnie pracujących istnieje możliwość prowadzenia szkoły niezależnie od pracy etatowej

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją, chcesz prowadzić swój biznes pod marką Studio Piosenki „Metro”, chcesz mieć możliwość współuczestniczenia i współtworzenia najważniejszych wydarzeń artystycznych w Twoim lokalnym środowisku, regionie i Polsce, jeżeli chcesz być partnerem szkoły talentów, która wykształciła i wypromowała największe gwiazdy teatru i estrady w Polsce – wyślij swoje CV oraz List Motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

Nie wymagamy żadnej, znaczącej inwestycji z Twojej strony. Twoja inwestycja to koszt naboru uczniów, rejestracja działalności gospodarczej, organizacja pomieszczenia. Otrzymasz szkolenia.

Musisz wykazać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami oraz zaliczyć egzamin certyfikujący.

Więcej informacji na stronach: www.studiopiosenkimetro.pl, www.studiobuffo.com.pl

Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa

Przewiń do profilu firmy