Oferta pracy

Naukowiec in vivo

Adamed Pharma S.A. O firmie

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie badań naukowych/prac eksperymentalnych w zespole ds. zwierząt laboratoryjnych, dotyczących rozwoju przedklinicznego kandydatów na leki innowacyjne,

  • analiza i raportowanie przeprowadzanych badań doświadczalnych,

  • udzielanie wsparcia merytorycznego w planowaniu doświadczeń,

  • analiza histopatologiczna tkanek zwierzęcych,

  • fachowa ocena stanu fizjologicznego danego gatunku zwierząt (mysz, szczur),

  • dbałość o dobrostan utrzymywanych zwierząt,

  • prowadzenie dokumentacji, wymaganej przy prowadzeniu badań z użyciem zwierząt laboratoryjnych,

  • śledzenie zmian w przepisach dot. prowadzenie badań nad zwierzętami i dostosowywania prac zespołu do tych przepisów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność pracy w zespole

  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań, umiejętność analitycznego myślenia

  • wykształcenie wyższe w kierunku biologia, biotechnologia bądź pokrewne

  • minimum dwa lata pracy na stanowisku naukowym po zakończeniu studiów

  • mile widziane potwierdzenie stażu pracy publikacjami naukowymi/doniesieniami konferencyjnymi

  • umiejętność pracy z literaturą naukową, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość technik badawczych: mikroskopii fluorescencyjnej, mikroskopii konfokalnej, immunohistochemii, hybrydyzacji Western blot, umiejętność pracy z tkankami zwierzęcymi

  • znajomość doświadczeń w modelach ex vivo będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy ze zwierzętami będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • sumienność w wykonywanej pracy i przestrzeganie procedur

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Kafeterię szkoleń

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne