Oferta pracy

Negocjator ds Umów Udostępnienia Nieruchomości

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie zasad udostępniania nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej,

  • Negocjowanie zasad współpracy z deweloperami,

  • Negocjowanie zasad wykorzystania istniejącego okablowania teletechnicznego w budynkach,

  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie budynkami,

  • Szkolenie partnerów technicznych w zakresie pozyskiwania UUN (Umów Udostępniania Nieruchomości),

  • Raportowanie klientowi i bezpośredniemu przełożonemu postępów realizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym,

  • Umiejętność wykorzystywania różnorodnych technik negocjacyjnych,

  • Wiedza na temat strategii oraz technik negocjacji,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność równoległego prowadzenia wielu zadań,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji światłowodowych będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę przy projektach dla największych krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin lub kontrakt B2B,

  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry,

  • Szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy oraz zapewniające dalszy rozwój zawodowy,

  • Indywidualne narzędzia pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, kafeterię My Benefit.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy