Oferta pracy

ENUKM/ZS/06/21

Negocjator Korporacyjnych Ubezpieczeń Majątkowych

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 11 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie i podejmowanie działań pro-sprzedażowych

  • uczestnictwo w negocjowaniu, przygotowaniu i zawieraniu umów ubezpieczeń majątkowych

  • współpraca z brokerami i agentami oraz budowanie pozytywnych relacji w środowisku ubezpieczeniowym

  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów korporacyjnych

  • wystawianie dokumentów ubezpieczeniowych

  • realizacja celów biznesowych oraz przygotowanie raportów i analiz

  • monitorowanie lokalnego rynku ubezpieczeń majątkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne, ekonomia

  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń/ korporacyjnych ubezpieczeń majątkowych/ ocenie ryzyka

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego

  • znajomość zasad współpracy zakładów ubezpieczeń z pośrednikami ubezpieczeniowymi

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • zdolności analityczne

  • proaktywna postawa biznesowa, orientacja na cel

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • dobra znajomość lokalnego rynku agencyjnego i brokerskiego

To oferujemy

  • współpracę w ramach umowy na zastępstwo na okres ok 1,5 roku

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • korzystny system premiowy

  • interesującą pracę w zgranym zespole

  • możliwość dalszego rozwoju

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menedżerem

2

Zaproszenie do testów analitycznych

3

Spotkanie z osobą z Zespołu Rekrutacji

4

Spotkanie z Dyrektor Departamentu

TUiR WARTA S.A.

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy