Negocjator Strategiczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-26
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-12-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama.
    Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    NEGOCJATOR STRATEGICZNY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • negocjowanie kontraktów rocznych z dostawcami,
    • kontrola realizacji ogólnych warunków dostaw towarów,
    • negocjowanie kontraktów na towary sezonowe,
    • negocjowanie akcji specjalnych,
    • rozwiązywanie strategicznych problemów we współpracy z dostawcami,
    • współodpowiedzialność za realizacje celów sprzedażowo-marżowych dla różnych jednostek biznesowych dla danej Grupy asortymentowej,
    • analiza danych rynkowych związanych z udziałem dostawcy oraz Grupy Eurocash.

    Idealny kandydat powinien:

    • posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to ekonomia,
      zarządzanie, towaroznawstwo, handel),
    • posiadać min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
      w branży FMCG,
    • posiadać znajomość zagadnień związanych z rozliczeniami i dokumentami handlowymi,
    • posiadać bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz analityczne,
    • być zdeterminowany w realizacji celów,
    • znać pakiet MS Office (zwłaszcza MS Excel) na poziomie bardzo dobrym,
    • znać język angielski na poziomie komunikatywnym.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • pracę w 5. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 20 tys. pracowników,
    • pracę w jednym z kluczowych działów w firmie,
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń,
    • umowę o pracę,
    • dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych.
    opis
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.).