Oferta pracy

Negocjator Telefoniczny

Kaczmarski Inkasso sp.jO firmie

Kaczmarski Inkasso sp.j

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Negocjacje/Mediacje oraz kompleksowa obsługa spraw windykacyjnych,

  • Prowadzenie negocjacji na etapie polubownym,

  • Płynna i rzeczowa komunikacja z innymi ludźmi,

  • Raportowanie do przełożonych,

  • Realizacji standardów jakości,

  • Czynności z zakresu poszukiwania kontaktu z dłużnikiem,

  • Uczestnictwo w kluczowych dla firmy projektach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Nastawienie na jakość pracy, w szczególności we współpracę z klientem,

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

  • Chęć stałego rozwoju i poszerzania kompetencji,

  • Komunikatywność,

  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Stale godziny pracy,

  • Praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy,

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje,

  • Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego,

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport oraz wiele zniżek do firm, z którymi współpracujemy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • świetnie bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują