Oferta pracy

Negocjator Terenowy

Asseta S. A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wyjaśnianie przyczyn zaległości oraz indywidualne doradztwo w ustaleniu harmonogramu spłat,

  • Bezpośredni kontakt i negocjacje z zadłużonymi klientami,

  • Monitoring spłat obsługiwanych klientów,

  • Samodzielna organizacja pracy w oparciu o wytyczone cele,

  • Bieżące raportowanie obsługiwanych spraw poprzez aplikację mobilną,

  • Aktualizacja wszelkich danych klientów w systemie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w terenie lub w bezpośredniej obsłudze klienta,

  • Dobra organizacja, mobilność i gotowość do zróżnicowanych godzin pracy,

  • Komunikatywność, empatia i umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • Systematyczność, dokładność oraz samodzielność,

  • Doświadczenie w branży windykacyjnej (mile widziane),

  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny!),

  • Sprawność w obsłudze komputera oraz tabletu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze, gwarantowana prowizja oraz premia miesięczna,

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, karta paliwowa, laptop, tablet, smartphone, modem do Internetu, drukarka),

  • Pakiet benefitów pracowniczych (dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, aktywności sportowe),

  • Ciekawy program rozwoju (szkolenia, warsztaty, wsparcie mentora), a także możliwość awansów wewnątrz organizacji,

  • Udział w projekcie wdrożenia Lean Management do struktur terenowej obsługi klienta,

  • Różnorodność zadań,

  • Przyjazne otoczenie współpracowników podnoszące komfort pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy spółką z branży windykacyjnej. Pomagamy firmom budować ich kapitał dzięki nowoczesnym metodom zarządzania wierzytelnościami, a naszą siłą są doświadczeni i profesjonalni Pracownicy. Do rozwijającego się działu terenowej obsługi klienta poszukujemy zdeterminowanych do osiągania wyników, dobrze zorganizowanych i komunikatywnych Negocjatorów Terenowych. Jeżeli lubisz wyzwania i czujesz chęć ciągłego rozwoju, to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj! Zgłoś się!

Chcesz wiedzieć, jak się u nas pracuje? Zajrzyj do naszego profilu Pracodawcy!

Przewiń do profilu firmy