Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Negocjator Terenowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma windykacyjna działająca na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Zakupujemy wierzytelności masowe, konsumenckie (B2C) oraz powstałe między podmiotami w obrocie gospodarczym (B2B). Zespół naszej Kancelarii tworzą osoby, których empatia w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, tworzą pełną synergię, by możliwie najlepiej reprezentować interesy naszych Klientów i Kontrahentów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

    na terenie całej Polski

    Kogo poszukujemy :

    • osób pełnych zapału,
    • lubiących wyzwania,
    • cechujące się wysoką kulturą osobistą,
    • nastawionych na sukces.

    Zakres obowiązków :

    • negocjowanie sposobu spłaty zadłużenia klientów,
    • nawiązywanie trwałych relacji z klientami,
    • monitorowanie terminów spłat,
    • przeprowadzanie wywiadu dotyczącego sytuacji osobistej i materialnej naszych Klientów,
    • stałe raportowanie dotyczące prowadzonych spraw,
    • wywiązywanie się z ustalonych targetów .

    Czego oczekujemy:

    • prawo jazdy kat B i praktyka jazdy samochodem,
    • znajomości komputera (środowisko Office) ,
    • dyspozycyjności ,
    • wysokich umiejętności negocjacyjnych,
    • dynamizmu w działaniu.

    Co oferujemy:

    • możliwość podjęcia pracy na podstawie umowę o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego,
    • samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
    • wsparcie w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak zewnętrznych,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę z zespołem zapewniającym wsparcie, a także dobrą atmosferę.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

    Więcej informacji o kancelarii: www.kancelariarubikon.pl

    Mając na uwadze przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE (dalej   „RODO”)   oraz   przepisy Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.- Kodeks pracy (z późn. zm.), w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do Kancelarii Prawnej Rubikon Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-123), uprzejmie informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Oławskiej 9/2, 50-123 Wrocław, e-mail: [email protected], tel. +48 71 758 47 83.
    2. Dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji na potrzeby przeprowadzeni rekrutacji, w której Pan/Pani uczestniczy, oraz w celu przeprowadzenia ewentualnych, przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora, jeśli wyraził(a) Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia ewentualnych, przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b, c RODO dla zakresu danych, co do którego art. 22(1) Kodeksu Pracy i wydane do niego rozporządzenia wykonawcze przewidują obowiązek ich podania oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO dla pozostałego zakresu danych.
    3. Odbiorcami Pana/ Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych od Administratora na podstawie przepisów prawa, w tym podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie usług IT, kadr i płac, wykonywania badań lekarskich.
    4. Administrator będzie przetwarzać Pana/ Pani dane osobowe w związku z rekrutacją przez:

    a)            30 dni od dnia zakończenia procesu rekrutacji albo podpisania umowy o pracę;

    b)           12 miesięcy od dnia wyrażenia zgody w celu przeprowadzenia ewentualnych, przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora, jeśli wyraził(a) Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia ewentualnych, przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora.

    1. Administrator informuje, że ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, jak również do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody dotyczącej przetwarzania danych bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, a w szczególności z art. 15-22 RODO.
    2. Administrator informuje, że ma Pan/Pani również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych zgodnie z art. 55 RODO.
    3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy i wydanymi do niego rozporządzeniami wykonawczymi jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie - dobrowolne. W zakresie, w jakim podanie danych osobowych jest obowiązkowe, niepodanie tych danych może być podstawą nie uwzględnienia Pana/Pani kandydatury w procesie rekrutacyjnym.
    4. Dane osobowe przetwarzane w związku z udziałem w procesie rekrutacji nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu, o którym mowa w art. 22 RODO.