Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Negocjator Terenowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5955594"
    ASEKURACJA Sp. z o.o.
    zatrudni osobę na stanowisku:
    Nr ref: (NT/A/03/2018)
    Miejsce pracy: województwo śląskie

    Zadania na stanowisku:

    • Terenowa windykacja na powierzonym obszarze,
    • Terminowe realizowanie kontaktów z dłużnikami,
    • Raportowanie wyników działań,
    • Realizacja wyznaczonych celów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Sumienności,
    • Znajomości technik negocjacji,
    • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
    • Prawa jazdy kat. B,
    • Dobrej znajomości obsługi pakietu Office,
    • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny adekwatny do osiąganych wyników,
    • Ciekawą  pracę w zgranym zespole,
    • Narzędzia  pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
    • Niezbędne szkolenia.
    Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacje prosimy kierować nas na adres:
    kariera@asekuracja.pl
    W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 97 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, jak i pozyskanych w przyszłości na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez następujący podmiot: Asekuracja Sp. z o.o., (adres siedziby wszystkich ww. podmiotów: ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot). Jestem świadoma/-my, że mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz prawo wniesienia żądania usunięcia moich danych, które to uprawnienia przysługują mi w stosunku do wymienionej spółki.