Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1370 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Negocjator Terenowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 09.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    APS Poland S.A. międzynarodowa firma będąca częścią APS Holding SE działająca w obszarze zarządzania wierzytelnościami w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:
    Miejsce pracy: Cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • terenowa windykacja klientów,
    • weryfikacja potencjalnych klientów,
    • odbiór sprzętu i ruchomości od klientów,
    • pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowania wywiadów gospodarczego,
    • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
    • motywowanie klientów do zapłaty,
    • terminowe realizowanie zleconych weryfikacji.

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki współpracy,
    • stałe wsparcie w zakresie bieżącej realizacji działań terenowych,
    • elastyczne godziny pracy,
    • system szkoleń oraz kompleksowe przygotowanie do realizacji powierzonych zadań na tym stanowisku,
    • umowę współpracy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego,
    • bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne,
    • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji,
    • umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami,
    • obsługi komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji,
    • aktywne prawo jazdy kat. B,
    • telefon, samochód, komputer,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    bottom