Logo Pracuj.pl

Negocjator w Contact Center

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa zleconych wierzytelności na etapie monitoringu i windykacji twardej,
  • motywowanie klientów do spłaty należności,
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w spłacie zobowiązań,
  • pozyskiwanie danych kontaktowych,
  • realizowanie wyznaczonych zadań zgodnie z procesem obsługi należności.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku negocjatora telefonicznego w obsłudze zleceń masowych,
  • łatwość nawiązywania kontaktu i komunikatywności,
  • nastawienie na realizację celów i konsekwencji w działaniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • niekaralność,
  • wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną oraz wsparcie innych pracowników,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • pracę między godziną 8.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku,
  • możliwość pracy w soboty za dodatkowym wynagrodzeniem,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii,
  • system premiowy,
  • pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole,
  • możliwość awansu wewnętrznego,
  • efektywny coaching,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do rowerowni

Aktualne oferty pracodawcy
DKK/NEG

Negocjator w Contact Center, Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław