Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Negotiator (Office)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Opis Firmy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej oferującej szeroki zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Negotiator (Office)

Miejsce pracy: Kraków
DEBR03909

Opis Stanowiska Negotiator (Office)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• koordynacja działań związanych z wynajmem powierzchni biurowych,
• prowadzenie negocjacji dotyczących szczegółów współpracy oraz przygotowywanie ofert, umów i innych dokumentów,
• reprezentowanie firmy na lokalnym rynku podczas różnych działań marketingowych i wydarzeń biznesowych.

Wymagania Negotiator (Office)

Wymagania:

• wykształcenie wyższe preferowane prawo lub ekonomia ze specjalizacją w nieruchomościach,
• minimum dwuletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych,
• mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą dedykowaną dla klienta biznesowego,
• doświadczenie we współpracy z klientami sektora BPO / SSC będzie dodatkowym atutem,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

• pracę w międzynarodowej organizacji,
• atrakcyjny system wynagrodzenia i benefitów pozapłacowych,
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Devonshire WARSZAWA
Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
+48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire WROCŁAW

Ofiar Oświęcimskich 19
50-09 Wrocław
+48 797 021 610
wroclaw@devonshire.pl

Devonshire POZNAŃ
ul. Bukowska 12
60-810 Poznań
+48 61 865 38 88
poznan@devonshire.pl

Devonshire KATOWICE

ul. Konduktorska 33
40-155 Katowice
+48 667 807 408

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się