Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Backened Developer

NEXPERTIS sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło
5 5009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dmowskiego 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Dmowskiego 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów i utrzymywanie zgodnie z dokumentacją,

  • Wykonywanie serwisów integracyjnych z systemami klienta,

  • Testowanie wykonanych rozwiązań,

  • Wytwarzanie dokumentacji zgodnie z dobrymi praktykami,

  • Bieżąca współpraca z Klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane studia na kierunku Informatyka),

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość technologii wykorzystywanych w procesie rozwoju oprogramowania,

  • Umiejętność projektowania usług webowych, modyfikowania już istniejących,

  • Umiejętność naprawy błędów w kodzie oprogramowania,

  • Umiejętność kontroli wersji,

  • Umiejętność zarządzania bazą danych,

  • Umiejętność tworzenia własnych baz danych w środowiskach DEV,

  • Jęz. angielski – umiejętność czytania dokumentacji, komunikacja z klientem

  • Znajomość technologii WEBCON będzie dodatkowym atutem

  • CENIMY:

  • Stosowanie dobrych praktyk i doskonalenie się,

  • Umiejętność realizacji celów w terminie i odpowiedzialność,

  • Zaangażowanie i nastawienie na życzliwą współpracę w zespole.

To oferujemy

  • Atmosferę szacunku i współpracy zespołowej,

  • Możliwość doskonalenia i zindywidualizowane plany rozwoju,

  • Wymianę wiedzy wewnątrz organizacji i udział w ciekawych projektach,

  • Pracę w zespołach zarządzanych z pasją, odpowiedzialnością i zgodnie z naszymi wartościami,

  • Dobrze zorganizowaną pracę hybrydową,

  • Elastyczne i stabilne warunki zatrudnienia.

O nas

Nexpertis jest spółką technologiczną skupioną na optymalizacji procesów biznesowych. Wdrażamy systemy z zakresu zarządzania projektami, obiegu dokumentów i intranet. Jesteśmy partnerem technologicznym i kompetencyjnym Microsoft i WEBCON. Wiedza i doświadczenie naszych konsultantów pozwala nam pracować dla świetnych Klientów.

Zapraszamy do Współpracy i na: www.nexpertis.pl

PRACUJ Z NAMI - NIE DLA NAS

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

Analizujemy CV,

Zapraszamy na spotkanie zdalne z HR Advisorem, następnie z Team Managerem, czasami prosimy o wykonanie testów kompetencyjnych i zadań.

Podejmujemy decyzję i informujemy o niej wszystkich kandydatów.