.NET C# Developer

Ahead Professionals Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach! Obecnie dla naszego Klienta, firmy działają w obszarze projektowania i wykonawstwa nowoczesnych oraz niezawodnych systemów IT, poszukujemy eksperta.
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godzinki pracy (rozpoczęcie między 7:00 – 12:00)
  • Wpływ na wybór frameworków i wykorzystywanych technologii
  • Platformę do nauki angielskiego lub niemieckiego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dopasowane do Twoich potrzeb
  • Biuro wyposażone w ciche pokoje oraz pokoje chillout’u
  • Szybki proces rekrutacyjny: 1-2 etapy i decyzja
Główne zadania:
  • Tworzenie oprogramowania w projekcie związanym z funkcjonowaniem numeru 112 na terenie kraju
  • Doradztwo w zakresie analizy ryzyka zmian w systemie i możliwości jego usprawnień
Nasze oczekiwania:
  • 2+ letnie doświadczenie zawodowe związane z wytwarzaniem oprogramowania w języku C# WinForms i WPF
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy