Logo Pracuj.pl

.Net/C# Developer

Vercom S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • .NET Core

  • SQL

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

Mile widziane

  • Angular

  • TypeScript

  • Redis

  • MongoDB

System operacyjny

O projekcie

Stawiamy na ciągły rozwój biznesowy, dlatego do zespołu technologicznego poszukujemy .Net Developera z dużym doświadczeniem. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie praca nad rozwojem naszej platformy Redlink i innych produktów z portfolio Vercom. Współpraca z nami to możliwość tworzenia rozwiązań operujących na olbrzymich zbiorach danych. Duży wpływ na projektowane funkcjonalności oraz doradzanie w dobieraniu rozwiązań, więc jeśli nie chcesz tylko realizować zadania od A do Z i zaangażować się w większy projekt to odezwij się do nas.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w procesie projektowania, implementowania, wdrażania nowych funkcjonalności oraz ulepszania istniejących rozwiązań
  • Wsparcie w utrzymaniu ciągłości działania platformy CPaaS
  • Dbanie o jakość kodu oraz wysoką efektywność rozwiązań technologicznych
  • Kooperacja z zespołem projektowym oraz współdzielenie wiedzy i dobrych praktyk

Nasze wymagania

  • Posiada komercyjne doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku Mid/Senior Dev min.4 lata
  • Zna środowisko .NET Core i/lub .Net Framework
  • Dobrze poruszą się po platformach ASP.NET Web API i/lub ASP.NET MVC
  • Ma doświadczenie w wykorzystaniu relacyjnych baz danych (MS SQL Server i/lub PostgreSQL)
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w Angular/TypeScript lub inne technologie FE
  • Umiejętność wykorzystania nierelacyjnych baz danych (MongoDB, Redis)
  • Wiedza z zakresu RESTful API i/lub SOAP Webservices
  • Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym oraz budowaniu rozproszonych systemów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

80

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • project manager
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe
  • active monitoring
  • narzędzia do trackowania zadań
  • pentesty
  • testy jednostkowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Całkowicie finansowany sprzęt do pracy
  • Częściową pracę zdalną (na etapie wdrożenia minimum 3 dni w biurze, docelowo do ustalenia z liderem)
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i niemieckiego w godzinach pracy
  • Pełnie finansowanie udziału w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu Bałtyk w samym centrum Poznania
  • Współpracę z doświadczonymi liderami technicznymi
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie nie mamy dress codu, do Zarządu można przyjść w każdej chwili, a celebracje sukcesów odbywają się w luźnej atmosferze przy pizzy w piątek

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają naszym klientom i partnerom przezwyciężyć złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność – a wszystko to w szybki, bezpieczny i niezawodny sposób.

.Net/C# Developer, Poznań