Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

.NET Cloud Developer

ASTEK Polska

umowa o pracę
12 80016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
17 64022 050 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja funkcjonalności z wykorzystaniem najnowszych technologii .NET AWS

  • Realizacja produktu w architekturze microservices

  • Konteneryzacja wyprodukowanych elementów kodu

  • Wykonywanie review wyprodukowanych części kodu

  • Współpraca i planowanie zadań w kulturze Scrum

  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie z kodeksem dobrych praktyk

  • Realizacja innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1

  • Znajomość architektury mikroserwisowej

  • Doświadczenie w realizacji projektów chmurowych (AWS, Azure, GCP i inne)

  • Scrumowa kultura pracy

  • GitLab

  • NET Core / .NET 5

Mile widziane

  • React

  • Terraform

  • AWS / Azure DevOps

  • Doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi, udział w wydarzeniach IT i budżet szkoleniowy

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O projekcie

Celem projektu jest zintegrowanie różnych narzędzi chmurowych w taki sposób, aby stworzyć jedną wspólną przestrzeń. Zmiany dokonane w jednej aplikacji będą propagowane między pozostałymi.

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przygotowanie CV wraz z opisem obowiązków w wersji anglojęzycznej.