Oferta pracy

.NET Developer Aplikacji Webowych

Pracuj.pl dla Firm

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Framework

  • WinForms/WPF

  • C#

  • MSSQL

Mile widziane

  • T-SQL

  • DevExpress

Twój zakres obowiązków

Praca w zespole profesjonalistów, którzy dostarczają rozwiązania informatyczne dla wymagających Klientów. Wsparcie funkcjonowania różnych obszarów średnich i dużych przedsiębiorstw: transportu, magazynowania oraz produkcji.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym tworzeniu oprogramowania w technologii .NET

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie z .NET Core (.NET Core 3) i z Entity Framework Core

  • doświadczenie z projektowaniem REST API

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MSSQL

  • znajomość Git’a

  • znajomość JavaScript, jQuery, CSS

  • znajomość zagadnień: gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, MES, ERP)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • ciekaw pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów,

  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,

  • aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów,

  • elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość dalszego rozwoju, udziału w ciekawych projektach i awansowania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest ITCenter- firma funkcjonująca ponad 25 lat na rynku, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań IT Klientowi Biznesowemu. ITCenter produkuje oprogramowanie dla logistyki magazynowej i e-commerce. Zespół developerów tworzy aplikacje mobilne, desktopowe oraz webowe.

Przewiń do profilu firmy