Oferta pracy

  • Forteczna 35, Wrzosy, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Wrzosy

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • ASP.NET Web API

  • MSSQL

  • DDD

  • CQRS

  • Angular

  • Git

  • Azure DevOps

  • NHibernate

  • Entity Framework

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie systemów informatycznych (rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń błędów),

  • rozwój aplikacji webowych,

  • tworzenie architektury rozwiązań IT,

  • uczestnictwo we wdrożeniach rozwiązań,

  • współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji webowych,

  • doświadczenie w technologii .NET 4.0+, w szczególności od strony back-endowej (ASP.NET API),

  • doświadczenie z bazami danych MS SQL,

  • umiejętność dekompozycji problemów, analizy technicznej oraz prowadzenia tematów do końca,

  • doświadczenie w podejściu DDD,

  • doświadczenie z wzorcem CQRS lub Event-driven messaging,

  • znajomość systemów typu „service bus" (np. NServiceBus/MassTransit, RabbitMQ),

  • doświadczenie w pisaniu skalowalnych aplikacji,

  • doświadczenie w obszarach ASP.NET API 2, IdentityServer3, DDD (+CQRS), *MassTransit (+RabbitMQ),

  • znajomość frameworka front-end: Angular (+RxJS),

  • znajomość GIT, Azure, NHibernate lub EntityFramework.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • specjalista SAP
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy w całej firmie – mamy Great Place to Work,

  • możliwość szkoleń oraz wsparcie w kreowaniu własnej ścieżki kariery,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Pionu IT Grupy NEUCA,

  • nowoczesny budynek z ergonomicznymi miejscami pracy na ul. Fortecznej 35-37 w Toruniu lub możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie