.Net Developer

  • Andrychów, Żywiec, Wadowice, Bielsko-Biała, , śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla dynamicznie rozwijającej się pod kontem IT i nie tylko firmy transportowo-spedycyjnej poszukujemy specjalisty z obszaru IT. Jeśli zależy Ci na pracy w firmie z rodzinną atmosferą oraz ciekawą ścieżką rozwoju aplikuj!

    Nr ref.: /394/08/2019/MB/44066
    Andrychów, Żywiec, Wadowice, Bielsko-Biała,
    oferujemy
    • multisport
    • opieka medyczna
    • eventy firmowe
    • stałą pracę
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
    • udział w szkoleniach branżowych i zawodowych
    zadania
    • budowa aplikacji wewnętrznych
    • opracowywanie wraz z zespołem rozwiązań i funkcjonalności
    • testowanie oprogramowania
    • współpraca w zespole projektowym
    • kontrola kodu źródłowego
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • wysokie umiejętności programowania w środowisku .NET i C#
    • kompetencje ASP.NET MVC / WebAPI
    • doskonała znajomość SQL (MS SQL Server), mile widziana znajomość noSQL
    • doświadczenie w pracy w projektach zwinnych
    • kreatywne podejście do pracy
    • zdolność analitycznego myślenia
    • umiejętność samodzielnej pracy i organizacji czasu
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47