Oferta pracy

5 00010 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • WPF

  • WinForms

Mile widziane

  • C++

  • NET Core

  • PowerShell

  • SQL Server

  • SQLite

  • Git

  • TeamCity

System operacyjny

O projekcie

Celem projektu jest dostarczanie wsparcia dla produktów naszego zagranicznego partnera – firmy Redgate Software z Cambridge w Wielkiej Brytanii – lidera z zakresu Database DevOps Tools.

Będziesz mieć bezpośredni wpływ na rozwój i utrzymanie aplikacji dla programistów: SmartAssembly, .NET Reflector, ANTS Performance Profiler oraz ANTS Memory Profiler.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwijanie popularnego zestawu narzędzi dla programistów (Redgate .NET Developer Bundle)

  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez dział wsparcia

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej produktów

  • Regularny code review

  • Pisanie testów automatycznych oraz ręczne testy wdrażanych zmian

Nasze wymagania

  • Znajomość C# i .NET Framework (min. 2 lata)

  • Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji WinForms/WPF

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w piśmie)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i szybkiego przyswajania wiedzy

  • Znajomość C++, PowerShell, .NET Core, SQL Server, SQLite

  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych (najlepiej z użyciem NUnit)

  • Doświadczenie w używaniu narzędzi do profilowania aplikacji oraz dekompilacji

  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (preferowany Git)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę zdalną (po okresie pandemii możliwość pracy w biurze w Bydgoszczy)

  • Zdalny proces rekrutacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę i otwartość na pomysły pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja zgłoszenia

2

Przesłanie zadania sprawdzającego wiedzę

3

Ocena wykonanego zadania

4

Zdalna sesja i poznanie się, wymiana informacji

5

Przedstawienie oferty

6

Negocjacje warunków współpracy

7

Ostateczna obustronna decyzja

T Komp Tomasz Kruszewski

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, z ponad 24 letnim doświadczeniem w rozwijaniu własnych produktów oraz współpracy z firmami trzecimi. Nasz główny autorski produkt wykorzystywany jest przez ponad 150 klientów w Polsce i poza jej granicami.

Przewiń do profilu firmy