.NET Developer

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Microsoft Visual Studio

  • Microsoft SQL Server

Mile widziane

  • Kendo UI

  • Telerik

  • Microsoft Azure

  • RabbitMQ

  • MongoDB

O projekcie

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy programistów .NET dla naszego partnera do projektu współtworzenia produktu marketing automation, obsługującego wysyłkę 20 miliardów wiadomości e-mail rocznie.

Informacje o projekcie:

• Branża: marketing automation

• Praca zdalna: 100%

• Lokalizacja biura: Gdańsk

• Tech stack: .NET 4.6/ .NET 6, ASP.NET, C#, Kendo, Microsoft SQL Server, RabbitMQ, MongoDB, HTML, CSS, JavaScript

• Budżet: 750 - 1000 PLN NET + VAT/dzień na B2B

• Forma współpracy: B2B lub UOP

• Długość kontraktu: czas nieokreślony

• Start: w zależności od preferencji

• Język projektu: polski

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w projektowaniu implementacji rozwiązań w kluczowym dla firmy systemie

  • Zapewnienie wysokiej wydajności implementowanych rozwiązań

  • Współpraca w zakresie analizy wymagań

  • Rozwijanie i utrzymywanie produktów firmy

Nasze wymagania

  • 2- 3- letnie doświadczenie na stanowisku programisty .NET

  • Znajomość technologii .NET, C#

  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript

  • Umiejętność pracy w środowisku Microsoft Visual Studio oraz SQL Server

  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych

  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi

  • Znajomość kontrolek Kendo UI, Telerik

  • Znajomość rozwiązań chmurowych MS Azure

  • Doświadczenie w pracy z systemami kolejkowymi np. RabbitMQ

  • Znajomość bazy danych NoSQL np. MongoDB

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i globalnym

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę 100% zdalna, hybrydowa lub z nowoczesnego biura w Gdańsku

  • Prawdziwie przyjazną atmosferę i realne wsparcie członków zespołu

  • Prywatną opiekę medyczną z uwzględnieniem członków rodziny oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • Fundusz edukacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • international work environment

Etapy rekrutacji
1

HR screeninig

2

Rozmowa techniczna

Cyclad

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

- Myślimy i działamy globalnie

- Oferujemy duże możliwości rozwoju

- Jesteśmy obecni w 7 biurach na 3 kontynentach

Przewiń do profilu firmy