Ta oferta pracy jest nieaktualna od 590 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.Net Developer (full-stack)

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk | Numer ref.: 776987/113/KL

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z amerykańskim kapitałem z branży retail i e-commerce -  wiodący gracz na rynku światowym w swojej branży.

    Oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Karta multisport;
    • Opieka medyczna w całości pokryta przez pracodawcę;
    • Ubezpieczenie na życie;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Pakiet relokacyjny;
    • Parking, szatnia i prysznice dla rowerzystów;
    • Happy coding time – czas dla developerów na rozwijanie swoich umiejętności i zainteresowań;
    • Perspektywa rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy;
    • Zwinne wytwarzanie oprogramowania, praca w metodyce SCRUM.

    Zakres obowiązków:

    • Udział w nowych projektach (najstarszy ma około 1 roku na produkcji);
    • Rozwój oprogramowania w najnowszych technologiach – 70% rozwój nowych funkcjonalności;
    • Praca nad warstwą backendową i interface’m użytkownika;
    • Udział w przygotowaniu release’ów;
    • Udział w projektowaniu architektury aplikacji;
    • Współpraca z zespołem scrumowym;
    • Dbałość o jakość tworzonego kodu źródłowego.

    Oczekiwania:

    • Min 3 letnie doświadczenie na stanowisku programistycznym;
    • Doświadczenie i biegłość w rozwijaniu aplikacji webowych ASP.NET
    • Dobra znajomość AngularJS
    • Dobra znajomość baz danych Oracle;
    • Mile widziane doświadczenie w projektach z wykorzystaniem praktyk Scrum;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

    Zapraszamy do aplikowania przez przycisk "Apply now" bądź bezpośrednio na adres: [email protected]

    Prosimy o CV w j.angielskim.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
    Typ pracy: Interim
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis