Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.Net Developer / Full Stack

Vector Software Group

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • C#

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu pracującego nad rozwojem nowoczesnego systemu informatycznego. Pracownik będzie czynnie uczestniczył w procesie przygotowania i implementacji wymagań jakie są stawiane przed rozwijanym systemem.

W swojej pracy osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

• analizę wymagań projektowych

• projektowanie rozwiązań informatycznych i tworzenie architektury systemów zgodnie z wymaganiami

• szacowanie pracochłonności zadań

• tworzenie i rozwój modułów oprogramowania

• implementacja testów jednostkowych i integracyjnych

• tworzenie wymaganej dokumentacji technicznej

• diagnozowanie, poprawę błędów i problemów technicznych

• informowanie przełożonego o postępach i zagrożeniach w realizacji powierzonych zadań

W ramach pracy, osoba zatrudniona będzie:

• pracować w zespole przy zastosowaniu metodyk zwinnych

• stale rozwijać swoje umiejętności w zakresie budowy oprogramowania

• ściśle współpracować z innymi zespołami programistów

• przygotowywać i uczestniczyć we wdrożeniu projektu

• korzystać z narzędzi: MS Teams, MS DevOps, MS Azure, Visual Studio, Visual Code

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy programistycznej

  • znajomość platformy .NET CORE (C#, REST API)

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (React, JS, CSS)

  • umiejętność projektowania relacyjnych baz danych (Postgress, MS SQL)

Mile widziane

  • ciekawość odkrywania nowych wymagań

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

  • chęć do samokształcenia i rozwijania kompetencji

  • znajomość narzędzi ORM (EF, nHibernate)

  • doświadczenie ze środowiskami Cloud (Azure, GCP)

To oferujemy

  • możliwość rozwoju

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Grupa Vector Software to polska firma z branży IT z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z branży kultura i rozrywka systemów do sprzedaży biletów. Jesteśmy operatorem sprzedaży biletów komunikacji miejskiej i kolei regionalnych. Dostarczamy rozwiązania projektowe z branży IT dla rynku kolejowego.

Przewiń do profilu firmy