Logo Pracuj.pl

.NET Developer

HRNEST sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wysokiej jakości aplikacji webowych w zakładanych ramach czasowych (praca przy rozwoju naszego systemu HRnest)
  • Proaktywne rozwiązywanie problemów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów w języku C#/.Net
  • Praktyczna znajomość technologii webowych
  • Praktyczna znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych, min. dobra znajomość SQL
  • Nastawienie na pracę zespołową i realizację celów biznesowych
  • Tech stack: .NET C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Core, MS SQL, Entity Framework, kendo UI (mile widziane), Azure (mile widziane)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Forma współpracy: UoP lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • System pracy hybrydowej
  • Przyjazne środowisko pracy w kreatywnym zespole
  • Nowoczesne biuro w Gdyni (PPNT)
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Fundusz rozwojowy
  • Imprezy integracyjne i niekończące się ilości kawy i herbaty

O nas

Jesteśmy trójmiejską firmą, wytwarzającą intuicyjne oprogramowanie do zarządzania grafikiem pracy, urlopami i wyjazdami służbowymi.

Z naszego rozwiązania korzystają zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże międzynarodowe korporacje. Do grona naszych klientów należą m. in. RedBull, Virgin Mobile, Morele.net, Konfederacja Lewiatan. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym kompleksie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: https://hrnest.pl

.NET Developer, Gdańsk