Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.Net Developer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdańsk

    Opis stanowiska:

    Będziesz odpowiedzialny/a za budowanie i utrzymanie systemu klasy enterprise, w którego skład wchodzą zarówno portale jak i mikroserwisy. Codzienny kontakt z klientem pozwoli Ci także na ciągłą praktykę języka angielskiego.

    Pracujemy w międzynarodowym zespole z użyciem takich technologii i frameworków jak: C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Core, WCF, MS SQL, JS/TS, DevOps (TeamCity, Octopus, Azure DevOps)

    Oczekujemy:

    • 2-3 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych i/lub mobilnych
    • Dobrej znajomości C# i technologii .NET Framework lub .NET Core
    • Doświadczenia w pracy z bazami MS SQL lub Azure SQL
    • Doświadczenia w pracy w technologiach: ASP NET MVC lub ASP.NET Core, WCF, JS/TS, HTML/CSS
    • Doświadczenia w programowaniu obiektowym
    • Co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobrą znajomości języka angielskiego (poziom min. B1)

    Mile widziane:

    • Znajomość Dockera
    • Znajomośc Kubernetesa
    • Znajomość platformy Microsoft Azure

    Warto być członkiem naszego zespołu:

    Rozwój zawodowy

    Budżet na szkolenia – zdobywaj profesjonalne certyfikaty Microsoft, ISTQB, OCJP i PSM,

    Dzielenie się wiedzą – prowadź szkolenia i warsztaty w czasie wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń branżowych,

    Lekcje angielskiego – ucz się języka w biurze, za darmo,

    Blog – dołącz do grona naszych autorów!

    Zdrowie i dobra kondycja

    Karta Multisport – ciesz się dostępem do wielu obiektów sportowych i trenuj tam, gdzie Ci najwygodniej,

    Prywatna opieka medyczna – zadbaj o zdrowie swoje i rodziny,

    Drużyny sportowe, wspólne treningi i konkursy dla biegaczy i rowerzystów – podejmij wyzwanie!

    Uznanie i nagrody

    Kudo – pomagaj kolegom i zdobywaj kudo – miłe podziękowania, które możesz wymienić na bony rabatowe i bilety do kina,

    League of Geeks – dołącz do naszej platformy grywalizacyjnej i zbieraj punkty za uprzejmość i wsparcie okazane kolegom,

    Petrus Awards – odbierz nagrodę za wyjątkowe osiągnięcia!

    Społeczność, z którą czas upływa na zabawie

    Summer Party – baw się dobrze na dorocznej imprezie plenerowej,

    Christmas Party – tuż przed Bożym Narodzeniem świętuj z nami zakończenie roku,

    Team Hangouts – spędzaj przyjemnie czas z kolegami, grając w bilard, paintball i planszówki,

    King’s Day – załóż coś pomarańczowego i uczcij z nami urodziny króla Holandii!

    Chcesz więcej?

    Wolisz kontrakt B2B czy umowę o pracę?
    W Aspire możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada.

    Jesteś rannym ptaszkiem czy sową? Nieważne! Mamy elastyczne godziny pracy,
    więc możesz przyjść do biura między 7:30 a 9:30.

    Czujesz, że tego dnia wolisz zostać w domu? Od czasu do czasu możesz pracować zdalnie.