.NET Developer

  • Gniezno, Kalisz, Konin, Ostrów Wielkopolski, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.09.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 27.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pumox GmbH

    Pumox GmbH z biurem programistycznym w Kaliszu specjalizuje się w tworzeniu portali internetowych, aplikacji biznesowych oraz mobilnych. Uzupełnieniem stanowią innowacyjne projekty rozwojowe o zasięgu globalnym. Klientami są firmy w Europie Zachodniej, w szczególności w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

    Miejsce pracy: Gniezno, Kalisz, Konin, Ostrów Wielkopolski, Poznań

    Opis stanowiska:

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Developer do pracy w Kaliszu lub w formie pracy zdalnej, w pełnym wymiarze godzin.

    Obowiązki:

    • implementacja zadań w języku C# na platformie .NET w środowisku MS Visual Studio
    • udział w projektowaniu oprogramowania
    • utrzymywanie i rozwój oprogramowania

    Wymagania:

    • dobra znajomość: C# .NET, SQL (PostgreSQL, MSSQL)
    • mile widziana znajomość: nHibernate, PHP, GIT

    Oferta:

    • praca w profesjonalnym zespole scrumowym
    • udział w ambitnych projektach rozwojowych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
    • wynagrodzenie w zakresie 6.000-8.000 PLN netto
    • 20 dni płatnego urlopu
    • praca w biurze w Kaliszu lub praca zdalna
    • sprzęt w biurze w Kaliszu: laptop oraz dwa monitory

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pumox GmbH z siedzibą w Kassel (Niemcy) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.