Oferta pracy

.NET Developer/-ka

Grupa GeisO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania używanego w firmie, a także systemów z nim zintegrowanych

  • Budowa nowych funkcjonalności w technologii .NET

  • Analiza wymagań biznesowych

  • Wykonywanie testów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programowania aplikacji desktopowych i webowych w oparciu o C# i .NET Framework/Core

  • Znajomość pracy z bazami danych, najlepiej w MS SQL Server (T-SQL)

  • Znajomość innych technologii, z których korzystamy w naszej pracy, będzie dodatkowym atutem. Należą do nich WPF, REST API, DevExpress, ASP.NET Core, MVC, Bootstrap, Xamarin, RabbitMQ

  • Znajomość pracy z systemem TFS

  • Umiejętność pisania kodu objętego testami jednostkowymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Praca w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie bez okresu próbnego

  • Zaplecze silnej, intensywnie rozwijającej się międzynarodowej firmy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz nowej wiedzy w innowacyjnych projektach

  • Rozbudowany system szkoleń branżowych i technologicznych

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy.

Aktualnie poszukujemy programisty, który chciałby podnieść swoją wiedzę i doświadczenie na wyższy poziom przy tworzeniu kompleksowego systemu informatycznego. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy absolwentem z chęcią pracy i nauki, nie wahaj się z nami skontaktować! Czekamy na Twoją wiadomość.

Przewiń do profilu firmy