Oferta pracy

.Net Developer

Billennium S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • .NET Core

  • ASP.NET

  • WebForms

Mile widziane

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań programistycznych

  • analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych w obszarze procesów i aktywności integracyjnych

  • współpraca z liderem technicznym i innymi członkami zespołu

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej

  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych z architektami, analitykami, developerami oraz innymi członkami projektu

  • dokumentowanie obecnie stosowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • co najmniej rok komercyjnego doświadczenia w obszarze realizacji projektów IT

  • znajomość technologii .Net Core, ASP.NET,

  • znajomość WebForms i SQL,

  • znajomość wzorców projektowych (MVC),

  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2).

  • mile widziane: Angular 2+

To oferujemy

  • stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie

  • szkolenia wstępne

  • realne możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne