Oferta pracy

.NET Developer

Wunderman Thompson Technology Katowice

umowa o pracę
7 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Żelazna 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Żelazna 4

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Git

  • MIcrosoft SQL

  • ASP.NET MVC

  • Ajax

  • REST API

  • Azure

Mile widziane

  • CSS

  • HTML

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Do swojego zespołu poszukujemy obecnie doświadczonego .NET Developera.

Będziesz częścią zespołu, który bierze udział w realizacji interesujących, ale i wymagających projektów dla klientów Wunderman Thompson Technology Katowice.

W zależności od projektu, na którym przyjdzie Ci ostatecznie pracować, (mamy ich wiele, lecz staramy się, by nasi pracownicy pracowali przy 1 max. 2 w tym samym czasie) Twoje zadania będą się zmieniać. Poniższe z pewnością staną się częścią Twojej codziennej pracy w Wunderman Thompson Technology Katowice.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja oprogramowania w technologiach .NET

  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z resztą zespołu deweloperskiego

  • Realizacja zleceń dla klientów zewnętrznych agencji. Nie pracujemy na własnym produkcie

Nasze wymagania

Jeżeli wpisujesz się w poniższe wymagania, pasujesz do nas idealnie:

1. Posiadasz dobrą znajomość:

• C#

• GIT

• REST API

• Ajax

• Microsoft SQL

2. Posiadasz podstawową znajomość:

• HTML

• CSS

3. Posiadasz doświadczenie w tworzeniu aplikacji web'owych

4. Posiadasz znajomość wzorców projektowych

5. Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

6. Znasz metodyki zwinne, wiesz co to Agile i wiesz jak wygląda praca w Scrumie

  • Znajomość systemów e-commerce

  • Znajomość Systemów Zarządzania Treścią (CMS) np. Episerver/Sitecore/Umbraco

  • Znajomość rozwiązań chmurowych - Azure, AWS

  • Doświadczenie z Continuous Integration/Continuous Delivery

  • Znajomość JIRA i Confluence

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę ze świetnym zespołem profesjonalistów w swobodnej atmosferze

  • Dofinansowanie aktywności fizycznych

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • Międzynarodowe projekty

  • Możliwość podszkolenia znajomości języka obcego

  • Imprezy firmowe, chillout room

  • Świeże owoce i warzywa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna

2

Zadanie techniczne do wykonania

3

Decyzja o zatrudnieniu

Cześć, jesteśmy Wunderman Thompson Technology Katowice! Tworzymy interaktywną agencję, która dzięki połączeniu najnowszych technologii z kreatywnym myśleniem, dostarcza klientom prawdziwie innowacyjne rozwiązania. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych oraz mobilnych, często oferując także usługi z zakresu digital marketingu. Wśród naszych specjalistów znajdują się zarówno back-end i front-end developerzy, manualni testerzy, jak i designerzy.

Odpowiadamy na potrzeby marek w sposób kompleksowy, dlatego lubimy mówić o sobie „digital full service agency”. Każdy projekt wieńczymy pytaniem „czy to działa”, bo wiemy, że zadawanie właściwych pytań to gwarancja sukcesu. Jesteśmy częścią grupy WPP. To dla klienta gwarancja stabilności i jakości.

Poznaj nas lepiej: https://www.wundermanthompson.com/

Przewiń do profilu firmy