Logo Pracuj.pl

  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Framework

  • .NET Core

  • ASP.NET MVC

  • C#

  • HTML

  • CSS

  • Bootstrap

  • jQuery

  • Angular

  • TypeScript

  • Entity Framework

  • LINQ

  • MSSQL

  • T-SQL

  • REST

  • SOAP

  • Web API

Mile widziane

  • Blazor

  • Karma

  • Jasmine

  • Kubernetes

O projekcie

Do firmy TERG S.A, działającej jako właściciel sklepów Media Expert, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko: Fullstack .NET Developer i przy współpracy z E Net Production (ENP) będzie rozwijać systemy Media Expert w obszarze e-commerce.

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa i utrzymanie istniejących aplikacji.
  • Kreowanie nowych rozwiązań.
  • Rozwój i poszerzanie kompetencji.

Nasze wymagania

  • Znajomość platform .NET Framework, .NET Core, ASP .NET MVC 4+
  • Umiejętność programowania w języku C#.
  • Znajomość ES 2015+, HTML, CSS, oraz bibliotek Bootstrap 3+ i JQuery.
  • Umiejętność wykorzystania wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych.
  • Podstawowa znajomość Angular 9+, Material Angular oraz TypeScript.
  • Podstawowa znajomość Entity Framework oraz LINQ.
  • Znajomość relacyjnej bazy danych MSSQL i języka T-SQL.
  • Znajomość REST, SOAP, Web API.

  • Umiejętność tworzenia stron w podejściu RWD.
  • Znajomość Blazor.
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych oraz E2E (Karma, Jasmine).
  • Znajomość XML, JWT, MVC, Json.
  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu CI/CD, Kubernetes.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy przy realizacji ciekawych i złożonych projektów.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Współpracę B2B lub umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość pracy zdalnej lub z biur w Łodzi, Katowicach i Złotowie.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w salonach Media Expert.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Inicjatywy dobroczynne, w tym opiekę w ramach fundacji Media Expert „Włącz się”.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

.NET Developer, Bracka 28a, Katowice