Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko .NET Developera. Szukamy osób, którzy chcą nieustannie się rozwijać, którzy są otwarci na nowe wyzwania i technologie. Doświadczenie jest ważne, jednak ważniejsza dla nas jest chęć integracji i współtworzenia świetnych aplikacji.

    .NET Developer

    Forma współpracy: Umowa o Pracę lub Kontrakt b2b

    Budżet: do 12 000pln+vat

    Technologie: ASP.NET (C#), MVC, javascript, jquery, HTML, CSS, asp.net mvc.

    Czego wymagamy ?

    • Idealnie 2-4 lata doświadczenie w ASP.NET (C#)
    • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych (MVC)
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
    • Mile widziana znajomość javascript, jquery, HTML, CSS oraz biblioteki kendo asp.net mvc

    Co oferujemy ?

    • projektowanie nowych funkcjonalności dla platformy e-commerce: 80% developmentu i 20% wsparcia.
    • Wiedzę, humor, brak nudy
    • Wybór miejsca pracy (Koszalin, dom lub jedno i drugie)
    • Elastyczność w formie zatrudnienia
    • Wsparcie analityków

     Twoje zadania:

    • Prowadzenie własnych projektów
    • Wprowadzanie rozwiązań przyjaznych dla klienta końcowego
    • Programowanie, programowanie i jeszcze raz programowanie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.