Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

.Net Developer

Mindbox S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mindbox S.A.

Kraków

Kraków

Ambitna polska firma IT – Mindbox S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Cenisz stabilne finansowo firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku? Lubisz mieć jasno postawione oczekiwania? Chętnie pracujesz w zespole o wysoko rozwiniętych umiejętnościach miękkich?
Jesteś otwarty na naukę nowych technologii?

Jeśli na powyższe pytanie odpowiedziałeś ‘TAK’, zapraszam dalej!

Budujemy i powiększamy zespół, dlatego szukamy wielu utalentowanych, napędzanych i kreatywnych programistów, chętnych do ciągłego rozwoju kariery w ekscytującym i satysfakcjonującym sektorze finansowym.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie narzędzi i zasobów ilościowych zgodnie ze standardami przy użyciu testów techniki rozwoju
  • Zapewnienia wsparcia dla trzeciej linii wsparcia technicznego poprze aplikację
  • Wkład w strategiczną wizję budowy infrastruktury programistycznej zespołu
  • Praca nad dużymi i złożonymi zbiorami danych
  • Ścisła współpraca z kolegami z zespołu programistów oraz użytkownikami końcowymi
  • Postępowanie zgodnie z najlepszymi praktykami tworzenia oprogramowania, aby zapewnić wysoką jakość i zgodność z celami produktu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z .NET
  • Zaawansowana znajomość: .NET 3.5-4.5, C#/ Core
  • Dobra znajomość: SQL, SQL Server 2012/MySQL
  • Doświadczenie z: JavaScript, HTML, CSS, Angular 4, Bootstarp 3, TDD/ADD, TypeScript

Oferujemy:

  • Umowę o pracę do 15 000 PLN brutto, lub B2B 16000 + vat
  • Wsparcie doświadczonych programistów
  • Długoterminową współpracę
  • Pakiety benefitów (owoce, multisport, prywatna opieka medyczna, miejsce parkingowe...)
  • Praca w międzynarodowym środowisku